NG Constructions to prężnie rozwijająca się firma świadcząca fachowe usługi z zakresu projektowania, kompleksowej dostawy oraz montażu konstrukcji stalowych.

Kontrukcje Stalowe

Zbiorniki

Rurociągi

Różnego typu urządzenia technologiczne

Doskonała znajomość branży oraz nabyte, ponad 20-letnie doświadczenie pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie, optymalizować czas realizacji prac, a jednocześnie zachować znakomitą jakość oraz wszelkie wymogi techniczne.

Wybierając partnerów biznesowych i firmy podwykonawcze stawiamy wyłącznie na tych solidnych, którzy kierują się filozofią tworzenia wspólnego sukcesu, kładąc nacisk na wysoką jakość wykonania i terminowość.

Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego klienta zdobyliśmy zaufanie wielu firm krajowych i zagranicznych. Nasze prace z sukcesem realizowaliśmy już m.in. we Francji, Niemczech, Szwecji, Holandii.

Misja firmy

„wspólny sukces i zadowolenie”

W swojej strategii koncentrujemy się głównie na ludziach – zarówno na tych, którzy tworzą naszą wartość, jak i na tych, którym dajemy satysfakcję i zadowolenie – naszych Klientach. W branży montażowo – budowlanej pragniemy stać się synonimem kompleksowej usługi na najwyższym poziomie.

Jesteśmy świadomi odpowiedzialności wobec naszych klientów, pracowników oraz partnerów handlowych, dlatego za podstawowe cele działalności naszej Spółki stawiamy sobie trwały sukces ekonomiczny. Cel ten chcemy osiągać przy jednoczesnej dbałości o jakość, nowoczesność stosowanych technologii oraz ciągłe usprawnianie procesów organizacyjnych. Będziemy stale wdrażać i doskonalić naszą wiedzę ekspercką, obserwować i identyfikować nowe możliwości oraz wykorzystywać nasz potencjał podczas wchodzenia na nowe rynki, a tym samym zapewniać zyskowny rozwój naszej firmy.

WIZJA FIRMY

„ciągły rozwój gwarancją sukcesu”

WARTOŚCI

„fundament, na którym budujemy sukces”

Wartości jakimi kierujemy się w naszej działalności stanowią solidny fundament, na którym budujemy przyszłość firmy. Wymagamy, aby zarówno indywidualne postępowanie naszych pracowników, jak i decyzje związane z działalnością firmy były zawsze zgodne z naszymi wartościami:

  • Profesjonalizm – stale dążymy do doskonałości.
  • Uczciwość – szanujemy naszych pracowników i partnerów biznesowych, dlatego traktujemy ich w sposób otwarty i uczciwy.
  • Odpowiedzialność – jesteśmy osobiście odpowiedzialni za zaspokajanie potrzeb naszych klientów oraz pracowników.

KOMPETENCJE

Zaangażowany i wykwalifikowany zespół, to nasza najsilniejsza strona. Wśród nas są certyfikowani specjaliści, inżynierowie i załogi montażowe mające bogate doświadczenie w branży. Zarówno nadzór nad budową jak i wykonawstwo powierzamy wyłącznie doświadczonym profesjonalistom.
Stale dbamy również o podnoszenie poziomu wiedzy fachowej i umiejętności naszych pracowników, które w połączeniu z ich doświadczeniem sprawiają, że nasze zlecenia realizujemy na najwyższym poziomie.

Do realizacji prac wykorzystujemy nowoczesny sprzęt i technologie, a naszym nieodłącznym atrybutem jest bezpieczeństwo, do którego przywiązujemy olbrzymią wagę. Nasi pracownicy pracują wyposażeni w odpowiedni sprzęt i odzież ochronną z zachowaniem wszystkich przepisów i zasad BHP.

Na wykonane przez nas prace udzielamy gwarancji.

Chcieliby Państwo otrzymać spersonalizowaną ofertę?

Zapraszamy do kontaktu!